Materiały video i relacje TV - 2013

Film autorstwa uczniów klasy filmowej świdnickiego liceum zapraszający gimnazjalistów z Sobótki do opracowania materiałów promocyjnych dotyczących kolarzy z Sobótki i ich osiągnięć.

 

 


Krótki film o kolarzach. Bartosz Huzarski i Paulina Brzeźna-Bentkowska


W ramach Mistrzostw Polski w Kolarstwie w Sobótce młodzi licealiści realizują krótki film o Bartku Huzarskim i Paulinie Brzeźnej.
Poniżej krótka informacja od realizatorów do wykorzystania w promowaniu Mistrzostw.
Pomysł filmu jest Klubu ale koncepcja szczegółowa i realizacja jest licealistów.
Klub Kolarski wystąpił o dotację ze środków UE m.in. na nagrody dla młodych twórców filmowych. Wniosek przeszedł wstępną weryfikację prowadzoną przez Stowarzyszenie Ślężanie LGD w Sobótce a następnie został przekazany do oceny w UMWD. Czekamy na wynik oceny. Projekt będzie realizowany w ramach programu "Małe projekty".

 

 


BGŻ ProLiga – mistrzostwa Polski w Sobótce

Źródło: TVP Sport

 


Materiały video z MP w Sobótce

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji video z mistrzostw Polski w Sobótce w elicie mężczyzn oraz z towarzyszącego wyścigu dla amatorów, w którym brylowali byli mistrzowie kolarstwa.
Źródło:  "x-news.pl"

 

 

 

Michał Kwiatkowski mistrzem Polski

Żeby zostać tegorocznym mistrzem Polski ze startu wspólnego trzeba było wygrać nie tylko z kolegami kolarzami, ale też z upałem i morderczym dystansem 240 km wiodącym wokół masywu Ślęża. Udało się to Michałowi Kwiatkowskiemu z grupy Omega Pharma-Quick-Step.

Źródło:  "eurosport.onet.pl"

  


Dwa medale Mistrzostw Polski dla kolarzy CCC Polsat Polkowic

Źródło:  "tv.polkowice.pl"

 


Wacław Skarul: To były najlepsze mistrzostwa kraju od ponad dekady!

Podczas mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym obecny był Prezes Polskiego Związku Kolarskiego Wacław Skarul. Po zakończeniu ostatniego wyścigu ze startu wspólnego elity mężczyzn podsumował całe zawody, a także opowiedział nam o przyszłości polskiego kolarstwa.

 

 

Źródło:  "http://www.tylkoigrzyska.pl"